MĚŘÍME PRO VÁS!

Kdo nevěří, ať tam běží! Kolikrát nás bolí hlava, pálí v nose či v krku, vysychají oči.. Všichni jsme se s tím již naučili žít, protože kapky či různá analgetika jsou k dostání běžně a ono to za čas přejde. Málo kdo řeší důvod, všichni řešíme důsledek.

V rámci našich balíčků se snažíme řešit právě důvod. Vytváříme prostředí s minimalizací obsahu organických i anorganických částic, které nám způsobují výše uvedené problémy. V rámci naší konzultace zajistíme prvotní měření obsahu formaldehydů ve vzduchu. Formaldehydy jsou hodnoceny Mezinárodní agentruou pro výzkum rakoviny jako karcinogen skupiny 1. Kde všude se s nimi v nezdravém množství můžeme setkat? MĚŘÍME PRO VÁS!

BAGETERIE BOULEVARD.JPG

MĚŘÍME PRO VÁS!  - Bageteria na Praze 1 na Národní

Udržet skutečně nezávadné prostředí v gastro provozech je skutečně složité. Hlavní město Praha, vysoká koncentrace a migrace lidí v malém prostoru je hlavní předpoklad neutěšeného výsledku, který jsme dnes (16. prosince) naměřili. MĚŘENÍ PRO VÁS! pokračuje, rádi si necháme doporučit místo, kde provést další měření!

​​​Výsledek: obsah formaldehydů je dosti alarmující! Již bez smajlíků, ale již se svým přístrojem!

Supermarket Globus Jenišov Karlovy Vary
BILLA KARLOVY VAY

MĚŘÍME PRO VÁS!  - Supermarket s potravinami v Karlových Varech

Také se Vám stává, že se Vám v místech s vyšší koncentrací lidí zatočí hlava? Také to přičítáte vydýchanému vzduchu, předvánočnímu nákupnímu shonu či nízkému obsahu cukru? Zahájili jsme MĚŘENÍ PRO VÁS! v jednom z největších supermarketů v Karlových Varech.

​​​Výsledek: může být horší, ale náladu ani zdravotní stav si tu nezlepšíte!

(viz smailík ve žlutém poli)

MĚŘÍME PRO VÁS! - Obchod s potravinami v Karlových Varech

Cestou jsme se stavili v dalším obchodě s potravinami v Karlových Varech. Cílem bylo zjistit, zda horší výsledek měření se týká pouze větších nákupních center nebo i menších obchodů. I zde jsme provedli 2 měření, záznam jednoho z nich vidíte na obrázku.

​​​

Výsledek: může být horší, ale náladu ani zdravotní stav si tu nezlepšíte!

(viz smailík ve žlutém poli)