REFERENCE

humboldt pokoj.jpg

HUMBOLDT PARK HOTEL & SPA **** (Karlovy Vary)                         www.humboldt.cz

Implementace jednoho z našich balíčků - Hypoalergenního pokoje. Prvotní konzultace s klientem přímo na místě s měřením polutantů v pokoji. Vytvoření cenové nabídky a finální specifikace balíčku. Součástí balíčku v tomto hotelu je povrchové parní čištění, nátěry stropů jako čistička vzduchu a implementace lůžkovin                      z nanovláken.

                                                           

pavlov pokoj.jpg

HOTEL PAVLOV **** (Karlovy Vary)                                                     www.pavlovhotel.cz

Implementace jednoho z našich balíčků - Hypoalergenního pokoje. Prvotní konzultace s klientem přímo na místě s měřením polutantů v pokoji. Vytvoření cenové nabídky a finální specifikace balíčku. Součástí balíčku v tomto hotelu je povrchové parní čištění, nátěry stropů jako čistička vzduchu a implementace lůžkovin                      z nanovláken.

                                                           

Prohlédněte si video s instruktáží o implementaci produktu Hypoalergenní pokoj (Hotel Pavlov Karlovy Vry)

PŘÍKLADY SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ

Zdravotnická zařízení - využití fotokatalytického nátěru v interiéru:

FN MOTOL, nemocnice ŠUMPERK, oční klinika GEMINI, Hospic Frýdek Místek, Pohotovost Trenčín

 

Pohotovost Ternčín (SK)

​"Odborná firma nám aplikovala do čakárne pre našich pacientov antibakteriálny, antivírusový a antiplesňový náter so samočistiacim efektom FN® (Nano TiO2). Každý deň sa v čakárni vystrieda veľa ľudí, vzduch je často vydýchaný a plný vírusova baktérií predovšetkým v chrípkových obdobiach. Teraz vďaka fotokatalytickému náteru môžeme povedať, že kvalita vzduchu je oveľa lepšia čo výrazne cítiť už pri vstupe. Veríme, že sme týmto prispeli k zabráneniu šírenia chorôb a čistejšiemu prostrediu pre našich pacientov."

Dr. Valková Oľga, Trenčín

Vzdělávací zařízení: MŠ Paskov, Pelhřimov, Mateřské centrum Srdiečko - Trenčín, ZŠ Korunovační - Praha, PORG Gymnázium - Vítkovice

MŠ Paskov

"Pracuji jako ředitelka a učitelka v mateřské škole Paskov. Ve své třídě mám zapsáno 26 dětí ve věku, od 3-4 let. Donesla se ke mně informace a později i nabídka, vyzkoušet ve své třídě, speciální (fotokatalytický) nátěr, který by měl mít příznivý vliv na zdraví dětí. Připomíná bílou malířskou barvu, má výrazný jas a má schopnost samočistění! Pokud na ošetřené zdi dopadá denní světlo, stávají se z nich čističky vzduchu. Dochází k ničení a rozkladu škodlivých látek, jako jsou víry, bakterie, spory, plísně, dokonce i odstranění zápachu. Tento proces se jmenuje fotokatalýza.

Když jsme se vrátili do třídy po aplikaci tohoto nátěru, připadala mi třída jiná, jasnější a po pár dnech z ní zmizel i jakýsi charakteristický „školkový pach“. Klima třídy je nyní svěží, bez zápachu, jakoby voňavější. Po 10 dnech po aplikaci nátěru na strop třídy, došlo k měření a zjištění nového stavu v naší třídě (prováděl Zdravotní Ústav v Ostravě). Výsledek byl následující:

– Mikroorganismy nám po aplikaci v místnosti klesly o 32 % – a na zdech ošetřených nátěrem, nebyly zjištěny mikroorganismy žádné. Vyjádření v číslech, pokles tedy o 100 % . Jelikož v době realizace nebylo ve třídě dostatek potřebného světla, vyřešila nám toto aplikační firma i umělým osvětlením. Přes zimu jsme jej pak na nátěr nechali svítit. Jak se projevila docházka dětí do třídy MŠ po aplikaci nátěru? V únoru 2013 byl zjištěn průměr docházky ještě 13,2 %, ale již v březnu 2013 docházka dětí stoupla o 31,8 %.    A to zrovna probíhalo období chřipkové epidemie v našem MS kraji. A co je navíc potěšující…? Opakované malování, které dle vyhlášky musíme provádět jednou za 2 roky, se prodlužuje po aplikaci nátěru až na dobu 7 let!

Libuše Klimundová, ředitelka MŠ Paskov

MŠ Pelhřimov

"Ráda bych vás sdělila zkušenosti, které s tímto fotokatalytickým nátěrem máme po 1. roce užívání. Původně jsem měla pochybnosti o účinnosti takového nátěru. Po roce užívání prostor s čisticím nátěrem se musím přiznat, že mé obavy nebyly na místě. Ve třídě je stále čistý vzduch a současně zmizely i nepříjemné zápachy z vedlejší kuchyně. O tom, že nátěr eliminuje nejen nepříjemné pachy, ale i škodlivé viry a bakterie v ovzduší, jsme se přesvědčili při sledování nemocnosti dětí v třídě. Ve srovnání 

s předchozím rokem, kdy čisticí nátěr ještě ve třídě nebyl, klesla nemocnost dětí o více jak 70%. Je úžasné, co všechno dokáže jediný nátěr na stropu v místnosti. Jeho funkce je zajištěna pouze denním světlem, kterého je v třídě díky velkým oknům dostatek.

Marie Procházková, ředitelka MŠ Komenského, Pelhřimov

Mateřské centrum Srdiečko

"Nová pobočka MC Srdiečko slúži na stretávanie mamín s malými deťmi, svoje miesto tu majú cvičenia na fitloptách, cvičenia pre budúce mamičky a iné hromadné aktivity, pri ktorých je čisté prostredie a čerstvý vzduch viac ako nevyhnutnosť.Vďaka špeciálnemu náteru z nanokryštálov v jednej z miestností pobočky je vzduch oveľa čistejší a sviežejší.Prvé výrazné schopnosti sme zaznamenali už počas kladenia kobercov, keď v miestnosti bez náteru bol silný pach z lepidla a v miestnosti s náterom ho takmer nebolo cítiť. Taktiež už aj teraz, kedy priestory už naplno využívame, vieme posúdiť význam a efekt náteru. Keďže vetranie v priestore je dosť problematické, veľmi nám pomáha.Ani po dvoch hodinách strávených na aktivite vzduch nie je ťažký a „vydýchaný“ napriek tomu, že sa tam zdržiava neraz aj do 20 ľudí.

Adriana Demjanovičová

Vyberte si i Vy z našich balíčků či produktů!

                      Rádi Vám vytvoříme individuální řešení na míru pro Vaše prostory!

plechovkabarvy.png
bakterieviry.jpg