BALÍČKY

řešení pro alergiky, zdravý prostor, nano technologie

zdravá školka healthyspace
ZDRAVÁ ŠKOLA/ŠKOLKA

Balíček H-škola/školka zahrnuje spektrum služeb a výrobků, díky kterému zajistíme maximálně čisté a zdravotně nezávadné prostředí pro naše děti v jejich školkách, školách a školních družinách. Užitím NANO nátěrů či NANO čističek vzduchu, hypoalergeních NANO lůžkovin a perzistentních NANO impregnací zamezíme přenosu nemocí mezi dětmi, následně i kantory a rodiči.

Více ZDE

                 

pokoj-zmenšený.jpg
HYPOALERGENNÍ POKOJ                                   VIDEO

Předpokládá se, že do roku 2025 bude trpět některou z alergií až 50% světové populace! Požadavky na prostředí bez alergenů z hlediska krátkodobého pobytu v ubytovacích zařízení budou tedy stoupat. Zřízením skutečně hypoalergenního pokoje získá každé ubytovací zařízení konkurenční výhodu vůči ostatním, do budoucna již bude hypoalergenní pokoj samozřejmostí v každém z hotelů na světě.

Více ZDE

                 

ordinace-zmenšená.jpg
ZDFRAVÁ ORDINACE/NEMOCNICE

Taky se hrozíte toho, že návštěva praktického lékaře či jakéhokoliv jiného zdravotnického zařízení bude znamenat krom stanovení léčby i vysoké nebezpečí nákazy jinou nemocí? Díky našemu balíčku je toto nebezpečí absolutně minimalizováno. Užitím čističek vzduchu   i perzistentních NANO impregnací jsou všechny nebezpečné mikroorganizmy ničeny             v rekordně nízkém čase i v takto kriticky náchylném prostředí!

Více ZDE

                 

kancelář.jpg
ZDFRAVÁ KANCELÁŘ                                              VIDEO

Kolik z nás si již několikrát v životě postesklo:"V práci jsou zas všichni nemocný, to to brzy chytnu taky!". Při použití našeho balíčku H-kancelář je již toto nebezpečí rovno nule. Užitím NANO nátěrů a čističkek vzduchu vytvoříme zdravé a zdraví nezávadné pracovní prostředí bez zápachu a s vyšším obsahem kyslíku.

Více ZDE

                 

Healthy-Space_logo.png